Hyposervis pro Vás najala realitní společnost New Life Reality. Proč? Jako realitní profesionál zná možné nástrahy  hypotečního financování a i on má zájem na Vašem pohodlí a bezpečí při financování koupě Vaší nemovitosti.

   Hypotéka s Hyposervis – výhodný způsob financování nového bydlení.

   K financování Vašeho nového bydlení můžete využít hypotečního úvěru. Tento způsob financování je vhodný pro  všechny – tedy i pro ty, kteří disponují celou potřebnou hotovostí ke koupi nemovitosti, ale nechtějí na ni vynaložit  všechny své prostředky. Hypotéka je dnes díky široké nabídce bank snadno dostupná, avšak vzhledem k množství  nabízených hypotečních produktů vyžaduje větší nároky na orientaci v této problematice. Aby Vaše hypotéka byla  skutečně tou nejlepší právě pro Vás a aby vyjednané podmínky byly co nejlepší, jsou zde pro Vás připraveny služby  největšího hypotečního makléře v ČR – Hyposervis a.s., a to zcela zdarma.

   Hyposervis pro Vás zajistil tyto výhody:
         •  nejnižší dosažitelné úrokové sazby na trhu
         •  snížené vedlejší náklady až o 30 %
            (znalecký odhad nemovitosti, bankovní poplatky, atd.)
         •  zrychlený proces schvalování hypotečního úvěru
         •  odborná asistence hypotečního týmu až do vyčerpání úvěrových prostředků
         •  zajištění hypotečního servisu i po skončení fixace úrokové sazby

   Hyposervis je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení. Hyposervis  spolupracuje se všemi hypotečními domy, a je tak schopen Vám představit celou aktuální nabídku hypotečních  produktů. Společně s Vámi pak vybere nejvhodnější model řešení právě pro Váš případ a celým procesem  hypotečního financování Vás bezpečně provede.

   S Hyposervis je hypotéka příjemná.


Milena Krahulcová - NEW LIFE REALITY - Cedrová 1040, 252 42, Praha - západ, Jesenice, mobil: + 420 725 801 440